telinet.pl

Witam na mojej stronie telinet.pl

Jeżeli potrzebujesz własnej, nietypowej strony www, ale nie masz chęci się tym zajmować albo nie wiesz co trzeba zrobić, albo, zwyczajnie, koszty utrzymania strony są zbyt duże to załóż sobie na telinet.pl własną podstronę. Załóż, to oznacza zamów. Roczny koszt nie jest duży, bo już za
600,00 zł możesz mieć stronę z opisem, danymi adresowymi, zdjęciami, inną grafiką itp. Strona ma swój adres www, na przykład: twojanazwa.telinet.pl. Też .wmig.pl, .tujestem.pl, .autoserwis.online, .meblowy.online, .branżowy.pl, .naprawa.auto.pl, .opał.eu, .opał.com, złom.eu - tam gdzie są polskie znaki literowe (ż, ł, to takie są adresy www).
Oczywiście, jeżeli Firma chce mieć u nas stronę na własnym adresie www, na przykład nazwafirmy.pl to też jest taka możliwość. Z, tym, że powinna zarejestrować taki adres na siebie, sama opłacić domenę i, potem przenieść ją do nas, tak, żebyśmy mogli na nim założyć stronę www. Koszt takiej strony jest taki sam, czyli od 600,00 zł. rocznie. Chyba, że to ma być jakaś mała strona to wtedy roczny koszt może być 350,00 zł. Jakby ktoś nie wiedział jak coś zrobić to podpowiemy.
telinet.pl
TEL i NET Świebodzice

Liczba odwiedzin: 30776