z nami jesteś znany                                                                                             e-mail: ja@tujestem.pl    PLUS 607878005

Cennik wpisów do Serwisów - 
Naszabazafirm.eu

Od 01.06.2020 r.

tekstowy wpis linkowy

tekstowy wpis linkowy - jeden w, do wyboru: województwie/miejscowości/1. branży -wpis to nazwa miejscowości,* nazwa firmy, kilka haseł ofertowych, adres strony www albo link na konto społecznościowe. Na jeden rok - 200,00 zł. Na jeden miesiąc 50,00 zł.

* poza wpisem do miejscowości,

tekstowy wpis ofertowy

tekstowy wpis ofertowy - jeden w, do wyboru: województwie/miejscowości/1. branży -wpis to nazwa miejscowości* nazwa firmy, adres, telefony, e-maile, kilkanaście haseł ofertowych, adres strony www, linki na konta społecznościowe. Na jeden rok - 300,00 zł. Na jeden miesiąc 50,00 zł.

* poza wpisem do miejscowości,

wpis graficzny

Wpis graficzny zaczyna się od jednej grafiki w, do wyboru: województwie, miejscowości*, branży. Grafika może być linkowana na stronę www albo nie. Grafika może mieć własny opis albo być łączona wpisem tekstowym. Ceny jednej pozycji wpisu graficznego są już od 200,00 za małą grafikę na jeden rok. Można mieć do czterech grafik w rzędzie. Za cztery małe 600,00 zł na jeden rok. Za trzy małe 500,00 zł na jeden rok, a, za dwie małe  grafiki w rzędzie 350,00 zł.
Grafiki mogą być też większe, na przykład trzy większe, dwie większe, jedna.
Zamieszczanie grafik może być w rzędzie z innymi albo w rzędzie własnym. Ceny dotyczą rzędu z innymi. Rząd własny to ceny - 100% wyższe.
* poza wpisem do miejscowości,

Wpis w Wyszukiwarka TELiNET.PL

Wpisy w wyszukiwarka TELiNET.PL mogą być jako dodatkowe do wpisów tekstowych albo do wpisów graficznych w naszabazafirm.eu, albo jako osobne.
Wpis, jako dodatkowy - 50,00 zł.
Wpis jako osobny:
- zawierający nazwę firmy, województwo, miejscowość, adres www albo link do konta społecznościowego, kilka haseł w opisie, przypisany do jednego taga/branży - na jeden rok 200,00 zł.
Więcej branż/tagów - do pięciu - dopłata 50,00 zł.

Wpis w Wyszukiwarka TELiNET.PL

Graficzny/graficzno-tekstowy.
Jako dodatek do wpisów w naszabazafirm.eu - dopłata 50,00 zł
Jako osobny w, postaci:
- sama grafika z jednym tagiem/branżą, miejscowością, kilkoma hasłami oferty - 200,00 zł na jeden rok.
- grafika z opisem, czyli: nazwa firmy, adres, telefony, e-maile, adresy www, linki na konta społecznościowe, do kilku tagów, na jeden rok 400,00 zł.


Zapraszamy do promowania ofert

Jeszcze są wolne miejsca.