z nami jesteś znany                                                                                             e-mail: ja@tujestem.pl    PLUS 607878005   

Kwaśniewski.eu

Teksty, których przeczytanie jest płatne.

Tu są/będą teksty, za przeczytanie których trzeba mi zapłacić jednorazowo przynajmniej 10,00 zł ewentualnie równowartość. Jednorazowo, czyli płacisz raz (za każdy osobno, albo od razu za kilka pozycji, to już jak sam/a sobie zaklasyfikujesz) i możesz czytać ten tekst wiele razy. Możesz go nawet sprzedawać, ale wtedy 10% dla mnie od każdego zysku. Można oczywiście więcej, nie ma górnej granicy. Ze względu na to, że do życia potrzebne są pieniądze to istnieje jakby konieczność ich zarabiania albo pozyskiwania w jakiś inny sposób. Każdy sposób jest dość dobry, jeżeli daje oczekiwane efekty i, oczywiście, jest zgodny z prawem. Ten, jak dla mnie, też jest chyba dość dobry. Pozyskiwanie pieniędzy to jeden z powodów dla których trzeba mi płacić za to co tu piszę. Dlaczego ktoś miałby mi wysyłać choćby 10,00 zł za to, że chce przeczytać to, co tu zamieszczam? Najprostsza odpowiedź to taka, że lepiej zapłacić bo ja tego wymagam, a, uczciwość wymaga płacenia za towar, który chce się w jakiś sposób pozyskać. Dobrze, dobrze. Ale, co, jeżeli ktoś nie zapłacił i przeczytał? Skąd będę wiedział, że przeczytał i, w jaki sposób pozyskam te pieniądze? Odpowiedź na to pytanie wymagałaby zamieszczenia treści, które mogłyby być uznane za niezgodne z obowiązującym prawem. Ale mogę nadmienić, że, jako, że funkcjonujemy w określonym zbiorze zwanym światem, to wszystko co robimy, o czym myślimy itp. jest jakby kodowane i gromadzone w pewnych zasobach. Do tego każdy ma w sobie pewne funkcje, które uaktywniają się gdy zachodzą odpowiednie uwarunkowania. Pisząc bardziej zrozumiale. Jeżeli ktoś przeczyta i nie zapłaci to tak jakby uaktywnił w sobie, ale nie tylko w sobie, pewne funkcje. Te funkcje nie są zbyt przyjemne w odczuwaniu, ale też w "kreowaniu" wydarzeń związanych z tym kimś. To coś na kształt kodu, który będzie ingerował w życie. I, to nie tylko i wyłącznie u tego kogoś, ale też u ludzi, których ten ktoś zna, lubi itp. Te pieniądze naprawdę nie są tego warte. Jeżeli ktoś chce mi zapłacić a nie zna numeru mojego konta bankowego, to albo niech mi wyśle pocztą albo niech napisze na e-mail, że chce wysłać (wtedy już można czytać, pod warunkiem, że pieniądze się wyśle). Oczywiście ci, którzy czytali poprzednie płatne wpisy i dotąd mi nie wpłacili pieniędzy też mogą ( i powinni) to zrobić. Każdy tekst będzie oddzielony jakimś obrazkiem nie mającym związku z tekstem. Czyli, kilka obrazków tekstowych następujących po sobie to jeden tekst.

Marzec 2020

Styczeń 2020 rok.
W, miejscach zdjęć, które nie są tekstem płatnym można zamieszczać reklamę typu zdjęcie reklamy, logo itp. (bez linka) Jedna pozycja, na jeden rok (12 miesięcy) 500,00 zł.

Komentarze do artykułów na ZMIANYnaZIEMI.pl i paru innych