z nami jesteś znany                                                                                             e-mail: ja@tujestem.pl    PLUS 607878005

  praca.wmig.pl

praca.wmig.pl to serwis, gdzie możesz zamieścić swój CV (życiorys twojej pracy), swoją "kartotekę" zawodów, doświadczenia, kwalifikacji i tym podobnych informacji. Do tego, jeżeli chcesz, imię, numer telefonu, adres e-mail, jakiś inny namiar. Nie trzeba podawać nazwiska, adresu i innych wrażliwych danych. Po co masz tu podawać namiary na swoje "pracownicze atuty"? Żeby były w miejscu wspólnym. Żeby można było mieć na nie namiar kiedy ktoś tego potrzebuje. Żebyś wreszcie miał/a powód narzekać, że (o ile) ciebie, bo już jesteś po 50.tce, nie chce nikt zatrudnić. Ceny:
Dane zamieszcza się na jeden rok. Dane można aktualizować trzy razy w danym roku abonamentowym bezpłatnie.
Opis tekstowy - 200,00 zł. Grafika typu zdjęcie - 100,00 zł. I, to mniej więcej tyle. Jeżeli ktoś chce, to mogę mu założyć podstronę z własnym adresem typu ty.praca.wmig.pl. To, dla tych, którzy chcą mieć możliwość podesłania komuś adresu www ze swoimi informacjami. E-mail też do tego służy, ale czasami liczy się kreatywność, pomysłowość, nieszablonowość i tym podobne efekty uboczne. Taka podstrona już od 300,00 zł na jeden rok. A, podstrona z pięcioma podstronami to koszt 600,00 zł na jeden rok. Wielu ludzi, zwłaszcza z grupy 50+ narzeka, że nie może w Polsce znaleźć pracy. To może tu się przyda być. A, i, teksty można wrzucać w kilku językach. Co też się może przydać, zarówno w Polsce jak i za granicą.

* Szukam zatrudnienia* Szukam do pracy *