z nami jesteś znany                                                                                             e-mail: ja@tujestem.pl    PLUS 607878005

     Sprzątam.pl

sprzątam może oznaczać różne zajęcia.

Oferujesz usługi związane z robieniem porządków, myciem nagrobków, myciem okien, sprzątaniem mieszkań, sprzątaniem biur, sprzątaniem lokali i tym podobne? Możesz mieć u nas namiary na siebie. Możesz podać sam telefon, e-mail, zakres usług. Jeżeli masz firmę to możesz podać na nią namiary, możesz tu mieć swoją reklamę graficzną, zdjęcia, logo. Jeżeli usługi świadczysz w ramach umowy-zlecenia albo umowy o dzieło albo w ramach działalności nierejestrowanej to też możesz się tu ogłaszać. Podstawowa stawka to 50,00 zł na jeden rok. Za tę kwotę możesz podać namiar na siebie w, danym województwie -  typu imię, imię/nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, e-mail, zakres i zasięg usług. Jeżeli chcesz zamieścić jakieś zdjęcie albo inną grafikę, to za jedną małą grafikę na jeden rok płacisz 50,00 zł., za trzy 100,00 zł, za cztery 120,00 zł. Twoja oferta będzie zamieszczona w danym województwie albo w danej miejscowości, do wyboru. Jeżeli chcesz mieć wpis w kilku pozycjach to dopłacasz za każdą tyle ile kosztuje to, co chcesz. Jeżeli chcesz mieć u nas swoją podstronę www (może się przydać, jeżeli masz firmę, albo chcesz zamieścić więcej informacji), to na jeden rok taka podstrona z adresem tocochcesz.sprzątam.pl kosztuje od 200,00 zł - opis oferty (możesz podać w różnych językach), namiary, zdjęcia (do 20.zdjęć). Dzisiaj możesz sprzątać nie tylko lokalnie, ale nawet globalnie. Jeżeli jesteś fachowcem w robieniu porządków, jeżeli masz do tego talent, to świat czeka na twoją ofertę. Pokaż ją u nas. Zamiast ogłaszać się poprzez naklejanie ogłoszeń na tablicach, gdzie zaraz ktoś naklei coś innego zamieść informację tu, gdzie będzie tak długo, na jak długo ją opłacisz. To, ci się bardziej opłaci.

  Jeżeli szukasz kogoś do sprzątania to też możesz tu zamieścić taką informację. Koszt zamieszczenia na jeden miesiąc - 20,00 zł.