z nami jesteś znany                                                                                             e-mail: ja@tujestem.pl    PLUS 607878005

www.targi.opole.pl

Strona tufirrmy.pl zaprasza firmy do prezentowania swoich ofert.

Reklama ofert może być jako sam tekst, jako sama grafika i, jako tekst z grafiką.

Dla zainteresowanych większymi możliwościami jest możliwość założenia podstrony www składającej się z jednej strony albo z kilku albo nawet z większej ilości stron.

Pokaż firmę na targi.Opole.PL lub na targi.Katowice.PL

U, nas nie musisz być na targach w realu, żeby się pokazać klientom. Wykorzystaj nasz adres targi.Opole.PL lub, drugi nasz adres targi.Katowice.PL do tego, żeby klienci dowiedzieli się o Twojej ofercie. Prezentacja na jeden rok już od 2000,00 zł. W, tej cenie masz u nas swoją podstronę. A, w, niej wszystkie materiały jakie miałbyś na targach. To jest naprawdę okazja. Bo, u nas klient ma dostęp do Ciebie przez cały rok. Nawet nie musi wychodzić z domu, żeby zobaczyć co dla niego przygotowałeś. Prezentując się na targach w realu musisz przeznaczyć dużo większe kwoty a, i tak po targach wielu zapomni o Twojej ofercie. U, nas, nawet jeżeli zapomni, to może wrócić i szybko cię odnaleźć. Mamy pełną ofertę branżową.
Targi Motoryzacyjne typowe dla ofert z samochodami, motocyklami, motorowerami, skuterami, łodziami motorowymi, silnikami i, podobnym asortymentem. Targi Budownictwa - dla dużych firm budujących cokolwiek, Targi Budowlane - dla firm oferujących produkty i usługi związane z branżą budowlaną. Targi Nieruchomości - dla firm związanych z branżą. Targi Ślub i Wesele, Targi Szkoła, Targi Wakacje i, wiele innych.

Zapraszam do zamieszczania informacji o imprezach targowych pod adresem targi.opole.pl

Kalendarium imprez targowych - cała Polska - aktualnie brak danych od organizatorów
Uwaga organizatorzy targów w Polsce. Wasza impreza może zainteresować wielu ludzi z całej Polski. Koszt zamieszczenia informacji o imprezie targowej już od 100,00 zł za informacje tekstowe. Za tekst i grafikę już od 200,00 zł za jedną.

miejsce na twoją reklamę graficzną

nazwa twojej firmy

opis, dane adresowe

nazwa twojej firmy

opis, dane adresowe

nazwa twojej firmy

opis, dane adresowe

 
baza firm, reklama ofert firm Zdjęcie poglądowe