Info dla firm mających wpis/linka na którejś z moich stron.

W, przypadku zauważenia w swoim wpisie czegoś nieprawidłowego należy przesłać na e-mail: biuro@wmig.pl albo na tu@telinet.pl informację o nieprawidłowości w celu jej poprawienia/usunięcia. To, oczywiście, nie wiąże się z kosztami więc śmiało można, a nawet trzeba, to zrobić. 


Informacja dla zainteresowanych.
Wpisy na moich stronach są cenowo pewne. Czyli, nie ma czegoś w stylu że trzeba coś dopłacić za to za co się już zapłaciło. Nie ma też samoczynnego przedłużania wpisów więc nie ma obaw że będą jakieś dodatkowe, nieuwzględnione koszty. Chyba, że ktoś zażyczy sobie czegoś dodatkowego to, wtedy może być jakaś dopłata, ale za wiedzą zainteresowanej firmy. Jedyne co trzeba zrobić to opłacić zamówiony wpis w cenie zgodnej z ustaleniami. Ale na to jest faktura więc problemu nie ma  żadnego. 
Uwaga. Brak wpłaty może spowodować zablokowanie/usunięcie wpisu. I, inne związane z taką sytuacją czynności. 

PozdrawiamWpisy reklamowe na moich stronach, co dają?

Wpis reklamowy typu link/grafika/tekst opisowy zamieszczone na którejś z moich stron dają to, że firma ma pewny/solidny wpis z namiarami (dotyczy wpisów z namiarami - l;inki też mogą mieć namiar, grafika także). Do tego są możliwości wpisu na stronie, jako osobnego działu albo wpisu na adresie - to coś na kształt strony internetowej. Wpisy są relatywnie tanie więc warto w nie inwestować. Mając jakiś wpis można na swoich nośnikach informacyjnych zamieścić nieodpłatnie adres na którym jest wpis. To jest w zasadzie darmowe rozszerzenie strefy dostępu do namiarów. Owszem, ma to związek z reklamowaniem tego adresu, ale jest to korzystne dla firmy która to robi. Zamieszczenie adresu strony albo adresu wpisu na banerze to żaden koszt - gdy baner robi się już po wpisie albo jakiś drobny gdy trzeba dokleić ten adres strony na którym jest wpis. To się zwraca w zapamiętywaniu przez potencjalnych klientów tego dodatkowego/mojego adresu. Na przykład wmig.pl, tujestem.pl bardzo łatwo zapamiętać. Inne adresy, w tym telinet.pl też są łatwe do zapamiętania. To daje szansę, że, jeżeli ktoś nie zapamiętał, na banerze albo na samochodzie, namiarów na firmę to mógł zapamiętać charakterystyczny (mój) adres - to daje oczywiście szansę na nawiązanie kontaktu biznesowego. Można mieć też wpis na przepowiednie.pl, przepowiem.pl - te adresy też są nie tylko łatwe do zapamiętania, ale także dla wielu ludzi są intrygujące ze względu na ich typ znaczeniowy. 

Ważna informacja

Na moich stronach widoczny jest brak wpisów bo prawie wszystkie firmy deklarują "przetargowość" albo brak zainteresowania moimi propozycjami i związaną z tym niechęć do reklamowania się na moich stronach. Nawiasem mówiąc nie prowadzę działalności o takim profilu żeby wysłuchiwać takich tłumaczeń. A, jak pisałem, umiem się "odwdzięczyć".
Szukaj