Info dla firm mających wpis/linka na którejś z moich stron.

W, przypadku zauważenia w swoim wpisie czegoś nieprawidłowego należy przesłać na e-mail: biuro@wmig.pl albo na tu@telinet.pl informację o nieprawidłowości w celu jej poprawienia/usunięcia. To, oczywiście, nie wiąże się z kosztami więc śmiało można, a nawet trzeba, to zrobić. 


Informacja dla zainteresowanych.
Wpisy na moich stronach są cenowo pewne. Czyli, nie ma czegoś w stylu że trzeba coś dopłacić za to za co się już zapłaciło. Nie ma też samoczynnego przedłużania wpisów więc nie ma obaw że będą jakieś dodatkowe, nieuwzględnione koszty. Chyba, że ktoś zażyczy sobie czegoś dodatkowego to, wtedy może być jakaś dopłata, ale za wiedzą zainteresowanej firmy. Jedyne co trzeba zrobić to opłacić zamówiony wpis w cenie zgodnej z ustaleniami. Ale na to jest faktura więc problemu nie ma  żadnego. 
Uwaga. Brak wpłaty może spowodować zablokowanie/usunięcie wpisu. I, inne związane z taką sytuacją czynności. 

PozdrawiamTo bardzo ważne
od dnia 16.03.2024 r.

Odnośnie wpisów w moich stronach. Informacja dla firm, polityków, samorządowców i, ogólnie dla każdego. Jak pewnie wiadomo, piszę swoje teksty na przepowiednie.pl - przepowiem.pl. To nie jest jakaś zabawa albo "próba zdobycia sławy/uznania/pieniędzy". To element tak zwanej struktury Świata. Ale nie tylko to. Jak wiadomo, mam różne strony, głównie o charakterze promującym/reklamowym. Co oznacza, że w ten sposób chcę "zarabiać" pieniądze. Oczywiście, to pewnego rodzaju "przekręt" bo żeby zarabiać tak pieniądze trzeba być w odpowiednim trybie. I, nie być w takich trybach w których funkcjonuję. Ale tu chodzi też o coś innego. Czyli, o postawę "firm" i osób którym proponuję wpisy/reklamę. Żeby się za dużo nie rozpisywać. Każda firma powinna sama z siebie chcieć mieć u mnie wpis/y/linki. Czyli, sami z siebie powinni wysłać mi na e-mail to co ma być wpisane, gdzie, pod jakim hasłem itp. I, oczywiście, powinna opłacić terminowo fakturę którą po zamieszczeniu wpisu wyślę do niej. To jest nie tylko zadanie do wykonania ale też obowiązek. A, te firmy/osoby do których ja dzwonię w żadnym razie nie powinny odmawiać chęci/woli do takiego wpisu. Jedyne usprawiedliwienie to całkowity brak środków finansowych potrzebnych do opłacenia wpisu/ów/linków. Dlaczego to takie istotne żeby, nawet samemu angażować się, czyli przysyłać mi to co ma być w wpisie? Bo, jak wiadomo, pisałem o tym, moje nastawienie ma dość istotne znaczenie dla funkcji życiowych. Gdy jakaś firma nie chce u mnie wpisu to mi się to oczywiście nie podoba. A, to oznacza, że mam dość mocne negatywne nastawienie. I, to dotyczy wszystkich firm. A, także wszystkich ludzi. W, tym, polityków, samorządowców, wyznawców religijnych, wyznawców politycznych i kogokolwiek innego. Nie chcę za dużo pisać żeby ktoś nie poczuł się urażony, ale, jak dla mnie, lepiej dać mi pieniądze i mieć mnie z głowy niż uznać że nie warto dać mi zarobić.

Przepowiem.pl - przepowiednie.pl strona, na której przepowiadam przyszłość

Szukaj